.

.

Snižena cijena
toki-voki baofeng radio uv 5r mekan slučaja,par za dva puta radio baofeng UV5R gt-3 UV-5RE plus UV-8HX UV-985 TH-F8

toki-voki baofeng radio uv 5r mekan slučaja,par za dva puta radio baofeng UV5R gt-3 UV-5RE plus UV-8HX UV-985 TH-F8

KM 8.18

Iznos
Tova je dostupna


toki-voki baofeng radio uv 5r niz Gumene mekan slučaju, kompatibilni za voki-toki UV5 R UV-985 TH-F9
Opisi : 100% Potpuno Nove gume mekan slučaj za Baofeng radio Veličine : 10 x 6 x 3.5 cm Težinu : 18 g Boja : Vojska Zelene Važećim radio : Bao Feng UV-5 R,gt-3 UV-5 RA, UV-5 RB, UV-5 RC, UV-5 RD, UV-5 RE, UV-5 RE Plus, UV-985, T-F8, ili drugo radio u iste veličine. 100% testiranih prije isporuke

O robi

Dimenzije:
10 x 6 x 3.5 cm
Is_Display:
No
:
RC-003
:
Dodatke
Voki-Toki Tip:
Prenosiv
:
BAOFENG
is_customized:
Yes
Slična roba u kategoriji
KM 42.00 54.30

2pcs Djeca Radio VokiToki Retevis RT 388 UHF Frekvenciju Prenosni VOX CTCSS / DIREKTOR+Punjač Baterija A9109Napomena : 8 CH je EU frekvenciju UHF 446 Mhz22 CH je NAS frekvenciju UHF 462.5625476.725 MhzNapomena : ako želiš slušalice od radio,vidi ovo veza : SAD Kanal StolKanal1234567891011Frekvenciju462.5625462.5875462.6125462.6375462.6625462.6875462.7125467.5625467.5875467.6125467.6375Kanal1213141516171819202122Frekvenciju467.6625467.6875467.7125462.5500462.5750462.6000462.6250462.6500462.6750642.7000462.7250RT388 novi materijal otpor da se zaljubiš, jak otpor da se nose, LCD prikaži, Mali i svjetlost, Lako je da se koristi, VOX funkcije za istina slobodne ruke komunikacije, Može se okupiti sa nazad udlagu...

KM 98.98

NOVI baofeng 2 Generacije DMR Digitalni Radio VHF / UHF Dvojno Bend DMR Reda sam&II FM VokiToki Analogni & DMR Mode Primopredajnik sa Besplatno Slušalicu (Skladu sa Moto TRBO radio & ponavljac)Osobine : BAOFENG 2018 Marta Novi Proizvod, 2 Generacije DMR Digitalni Radio 64gourps,1024 CH Analogni & Digitalni Mode Dvojno Bend VHF 136174 MHz & UHF 400480 MHz Dvojno terminu, Reda sam &II Skladu sa MOTOTRBO Radio i svoje ponavljac savršeno Dvojno Prikaži VOX Funkcije Frekvenciju Korak : 2.5 / 5 / 6.25 / 10 / 12.5 / 20 / 25 / k FM Prijemnik Lampu 2000m Ah je 7,4 V Za 14,8 Št velikog Kapaciteta Liion baterijaSpecifikacije : GeneralFrekvenciju DometDvostruka Bend VHF 136174 MHz &UHF 400480 MHzSkladište kanalu64 grupe ,1024Stao Frekvenciju2.5 / 5 / 6.25 / 10 / 12.5 / 20 / 25 KHzOperativni NaponDC JE 7,4 VFrekvenciju StabilnostiMozda, hvaia! javit 1.5 ppmOperativni Temperatura20°c ~ 50°cOperativni ModeIstifrekventnom jednostavno ili drugačijefrekventnom simplexDakle Taj Antenu50ΩBaterija Kapaciteta2000m AhDimenzije100 ×58 ×32mm(Antena Nije uključena)OdašiljeIzlazne Snage1 W / 5 WModulation (širom bend / Uski bend)Poput : 16 K F3 E / 11 K F3 EDigitalni : Reda sam&iiMaksimalna frekvenciju Odstupanje (širom bend / Uski bend)≤5 KHz / ≤2.5 KHzG...

KM 37.50

Proizvod Intorduction : 1.Može biti okrenuta 12 ili 16 poena2.Život svaka tačka je više od 2500 puta3.Rezanje ugao je manje od 0,5°4.Proizvod je napravio sa ultrafine volfram žito čelika ,nekada naprednih technics trenutno je stabilan i visoke kvalitete .5.Uvećanje na 250 vrijeme i provjeriti oštrica ivice,To pokazuje zaobljeni ne krivinuaccidented.Prijavu : Ji Long Vlakna Cleaver KL21,KL22 / B.

KM 16.00 17.36

SCAPC 1 X2 PLC Singlemode Optičkog razdjelnik FTTH PLC SCAPC 1x2 PLC optičke razdjelnik FBT Optički Coupler je Slobodna isporukaUvjeravam vas da kvalitet naših proizvoda da se osigura da smo ti dati najbolji službu osiguravaju najbrži dostava, najsigurniji način da se isporuči robu u tvojim rukama! Ako imate bilo kakvih pitanja posle prijema proizvod, ili imaš problema kvaliteta, molim vas, slobodno dostaviti svađe, molim te javi se našem usluzi, dat ćemo vam najviše zadovoljavajući odgovor! Sretan u kupovinu, hvala vam punoProizvod Svojstva donosi FBT tehnika za proizvodnju SM coupler je sa visokim performansama i obaveze koje postigao naprednom nivo slične proizvode na svijetu...

KM 47.00 57.00

Mi smo originalni proizvođač sa više od 10 godina iskustva za istraživanje i razvoj, proizvode i prodajem MNOGO(internet stvari) proizvode kao što IF modula, vokitoki modula i integrisane digitalni senzor modula.U međuvremenu,ODM i NAKON projekata si je pozdravio...

KM 1269.00 1365.00

Mini Optički OTDR JW3302 B 1310 / 1550nm Singlemode 30 / 28d BJW3302 Palm OTDRSa 650 nm vidljiva izvora svjetlostiBrzo početi : Jedinstven hotkey dizajn : Ključ operacije integrisane hotkey funkcije , brzo postavlja i analize događajaUSB / RS232 podatke interfejs1000 test fajluOptimizacijom dizajn energije : b uiltu Ni MH puni se baterije jednom može podršku 8 sati mjerenjeViše jezika : CN / NA / DE / OTAC / RU / ES / PT / KR / VNPrašinešok dokaz (2m baciti test)CE, FCC, FDA potvrdeŽivim Optički Signal Proveriti FunkcijuDa živim Optički Signal Proveriti Funkciju,pre nego što test puls, Prvo provjeriti test da li bilo koji od optičke živjeti komunikacije optički signale i prikaži rezultate...

KM 19.23

Dobrodošli See Me Tehnologija Co., LTD Popust za veliko? Više dio brojeve? Citat za BOM?Svih naših proizvoda pružamo godinu dana kvalitet garanciju Za više informacija ili tehničko pitanje, molim vas da kontaktirate See Me službe.

KM 29.00 31.48

FTTH hladno izgradnju kutije za alat je za rješavanje FTTH brzo veza u izgradnju prekriven žicu striptizeta, vlakna sečenje, čišćenju, i testingprocess jednostavno i prenosni integrisane, ekonomski i praktične, je idealno za izgradnju operacijskoj osoblje kutija sa alatom.Napomena : samo prazne Oh, bez proizvoda alat...

KM 18.00 20.25

BNC muškarac da mužjak, pravo Kablovsku Skupština RG142Model : ACB01 SPB01 SP142100 ukršteni konektoriBNC uključiBNC isključimo kabalRG142 Slobodni Dužinu 1 metar (3 stopala) uobičajeniAko ti drugi kablovsku dužinu,molim te, kontaktirajte nas.Možemo prilagoditi Kablovsku Grupama za naše mušterije

KM 33.00

ELEKTRIČNI SPECIFIKACIJEFrekvenciju Domet18801920 / 19902170 MHZ Dobit2d BiV S W RDakle Taj Ulaz50Ω RadijacijeKompanija OmniMaksimalne Snage Ulazwatts50 WIzazvalo nepotrebne podjeleVertikalnimMEHANIČKI SPECIFIKACIJEVeza TipCRC9Radome MaterijalABSNeto Težinu0.01 kgDužina10cm3 G Antenu sa CRC9 veza za firmu huawei USB modem : E156&E156 G E160 E160 E E160 G E161 E169E122 E176 G K3520 E1762 E1820 UMG181 UMG1691.CRC9 veza za firmu huawei PCMCIA Karticu : E600 E612 E613 E620 E621 E630 E660 A E660.CRC9 veza za firmu huawei ekpres Kartica : EC321 E881 E.1...

KM 319.32

16 Kanal 720 P / 960 P HD CVI / AHD / TVI Pretvarač Optičke da BNC Digitalnog Video Pretvarač Optičkog Odašiljač i PrijemnikOpisi Odašiljač + Prijemnik Vlakna Modu : Jedan Način talasnim dužinama : 1310nm / 1550nm Optički Moć Budžet : 12d B Maksimalnu Prijenos Udaljenost : 20km Samostalne (Ubacite karticu verzija dostupni ,što može biti ubačene u 16slot, 19inch 2 U ili 4 U rackmountable karticu kavez)...

KM 12.87

Svaki narudžbinu će ti donijeti poklon , Kao slikaProgramiranje Kablovsku KPG4 Za Kenwooda Mobilni TK7150 TK7160 TM271 TK768 Dva Puta RadioProgramiranje Kablovsku KPG4 Za Kenwooda Mobilni TK7150 TK7160 TM271 TK768RIBLESS dizajn (REBRA kutiju nije potrebno)Za Kenwooda Mobilni Radio KPG4 : TK705 TK706 TK708 TK709TK805 TK805 TK808, TK809TK930, TK930, TK940, TK941TK752, TK852, TK759, TK859TK7100, TK8100, TK7150, TK8150,TK7160, TK8160, TK7180, TK8180, TK7189, TK8189TK7102, TK8102, TK7108, TK8108, TK7162, TK8162TK7302, TK8302, TK7360, TK8360TKR730, TKR830, TKR740, TKR840TKR750, TKR850, TKR751, TKR851TK760, TK860,TK760 G, TK860 G, TK780TK880, TK980, TK780 G, TK880 G, TK785, TK885TK762, TK862, TK762 G, TK862 GTK763, TK863, TK763 G TK863 GTK768, TK868, TK768 G, TK868 GTK630, TK730, TK830, TK740,TK840, TK750, TK850TK980, TK981TK5720, TK5820Paket : 1 program kabl

KM 102.90

Dobrodošli See Me Tehnologija Co., LTD Popust za veliko? Više dio brojeve? Citat za BOM? Svih naših proizvoda pružamo godinu dana kvalitet garanciju Za više informacija ili tehničko pitanje, molim vas da kontaktirate See Me službe...

KM 119.00 125.19

40 G QSFP+ SR4 DDM OM3 100m optički Modul 100% Cis co cimpatible Ključ Karakteristike Srednjoj Kanal Kapacitet : 40 Gbps po modul Se da 11.1 Gbps Podatke stopa po kanalu Maksimalnu veza dužini od 100 miliona veze na OM3 multimode vlakna Ili 150 miliona veze na OM4 multimode vlakna Srednjoj Pouzdanost 850nm VCSEL tehnologija Električno hotpluggable Digitalni dijagnostički SFF8436 skladu Caseoperating temperatura udaljenost : 0°C do 70°C Moć disipaciju Prijave 10 GBASEZR / ZW 40 G Ethernet Infiniband QDR Vlakna kanal Pakovanje Uvjerenja Naša FabrikaMaltene molim vas da pročitate pažljivoDOSTAVA1...

KM 35.70

2žicu Zrak Akusticna Slušalicu m / kombinaciji MIKROFON & usluge ptt za VokiToki motorno ulje HT1000 XTS3000 MTS2000 MTX8000 GP1200 MT838Osobine : Dvažicu slušalicu kit daje odlične izdržljivost, pouzdanost i nastup u nizak profil okruženju...

KM 56.97

Motocycle kacigu(Otvori lica Kacigu) slušalice sa Prst usluge ptt + MiniDin Uključi 44D za motorno ulje HT1000 XTS3000 MTS2000 MTX8000 GP1200 MT838Srednja Dužnost Otvori Se Suočio U Kacigu MikrofonSrednja dužnost u kacigu motor mikrofon sistem...